Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

BĄDŹ ŚWIADOMYM I ODPOWIEDZIALNYM KONSUMENTEM

Serdecznie zapraszamy Państwa na wykład otwarty pt. BĄDŹ ŚWIADOMYM I ODPOWIEDZIALNYM KONSUMENTEM, który skierowany jest nie tylko do studentów Społecznej Akademii Nauk, ale i wszystkich Tarnobrzeżan. Wykład odbędzie się 03.03.2019 o godz. 9.45 oraz 11.30 w murach naszej uczelni przy ul. Moniuszki 6 w Tarnobrzegu.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że osoba, która będzie go wygłaszać Sebastian Kovacs od 10 lat jest szefem zespołu odpowiedzialnego za kontrolę legalności ofert oraz wsparcie prawne w Allegro.pl .

Jest to dla nas tym większy zaszczyt ponieważ jesteśmy jedną w dwóch uczelni na Podkarpaciu, która może pozwolić sobie na wizytę takiej osobistości w ramach podpisanego porozumienia dotyczącego Programu NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE BIZNESEM.

Serdecznie ZAPRASZAMY
Poniżej szczegóły dotyczące wykładu.

O wykładzie:

Już ponad połowa Polaków kupuje za pośrednictwem Internetu. Ze zdecydowanej większości zakupów jesteśmy zadowoleni, jednak może się też okazać, że przedmiot, który nabyliśmy nie odpowiada naszym oczekiwaniom.

Na wykładzie dowiesz się m.in.:
- Kim jest konsument i dlaczego warto znać swoje prawa podczas zakupów w Internecie.
- Jak to jest z prawem odstąpienia od umowy bez podania przyczyny.
- Przedstawimy także postępowanie reklamacyjne z tytułu rękojmi, gwarancji i niewłaściwego wykonania umowy.

Wszystko to wsparte szeregiem przypadków i anegdot z życia codziennego. Dzięki wykładowi staniesz się w świadomym konsumentem, znającym swoje prawa i obowiązki.

BĄDŹ 
    ŚWIADOMYM I ODPOWIEDZIALNYM KONSUMENTEM

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!