Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Relacja z wykładu przedstawicieli ALLEGRO.PL w SAN Tarnobrzeg

3 marca 2019 w murach Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu odbyły się wykłady pt. "Uprawnienia konsumenta przy zawieraniu umów na odległość".

Podczas pierwszego wystąpienia głos zabrał Sebastian Kovacs, który od 10 lat jest szefem zespołu odpowiedzialnego za kontrolę legalności ofert oraz wsparcie prawne w Allegro.pl – największej platformie transakcyjnej on-line w Polsce.

Drugie wystąpienie należało do Samanty Stępień – prawniczki wchodzącej w skład członków zespołu prawnego Allegro. W spotkaniach uczestniczył także Pan Krzysztof Ostafiński Dyrektor Programu NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE BIZNESEM, dzięki któremu przedstawiciele portalu Allegro.pl odwiedzili Wydział Zamiejscowy SAN w Tarnobrzegu.

Podczas wykładu uczestnicy dowiedzieli się:
  • Dlaczego warto znać swoje prawa podczas zakupów w Internecie?
  • Jak uregulowane zostało prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny?

Przedstawiono także postępowanie reklamacyjne z tytułu rękojmi, gwarancji i niewłaściwego wykonania umowy. Społeczna Akademia Nauk była jedną z dwóch uczelni na Podkarpaciu, którą odwiedzili przedstawiciele Allegro.pl.

Dziękujemy serdecznie przybyłym gościom oraz zapraszamy wszystkich do zapoznania się z relacją zdjęciową z tego wydarzenia.

  • Uprawnienia konsumenta przy zawieraniu umów na odległość
  • Uprawnienia konsumenta przy zawieraniu umów na odległość
  • Uprawnienia konsumenta przy zawieraniu umów na odległość
  • Uprawnienia konsumenta przy zawieraniu umów na odległość
  • Uprawnienia konsumenta przy zawieraniu umów na odległość
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!