Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

V Memoriał Pływacki

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do udziału w V Memoriale Pływackim im. Św. Jana Pawła II, który odbędzie się na pływalni MOSiR w Tarnobrzegu 05.04.2019 roku. Społeczna Akademia Nauk jest jednym ze współorganizatorów imprezy. Biorąc pod uwagę godzinę rozpoczęcia memoriału, mamy nadzieję, że frekwencja będzie znakomita. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcę wziąć udział w tegorocznych zmaganiach pływackich prosimy o kontakt z Panią Kaliną Figacz: kfigacz@spoleczna.pl.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i zmagań ku czci Papieża Jana Pawła II.


Rozpoczął się II Kongres Młodzieży Przedsiębiorczej

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!